KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847454

nr 1684 7454

Oidentifierad konstnär. Signerad Brandstrup, trd vid sjö. Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 38x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 mars 2025
kl 20:07:09